7. dubna – KSENA – „Kdo nezažil, nepochopí“

1.) Jaký je/byl váš oblíbený předmět ve škole (proč)? 

Vždycky mě bavil dějepis, protože jsem si ráda spojovala různé historické souvislosti a ráda jsem se dozvídala zajímavosti z životů různých lidí.

2.) Na kterou akci s Plaváčkem nejraději vzpomínáte?

Obecně ráda vzpomínám na všechny tábory a téměř všechny víkendovky. Ale nejlepší vzpomínky mám asi na dobu, kdy jsem ještě byla členem Plaváčku jako dítě (ne jako vedoucí) a musela jsem vždycky svůj tým někam dovézt (třeba na chatu, kde měla být víkendovka). Pokaždé, ale opravdu pokaždé, jsme se ztratili, ale vždycky to byla sradna 😀

3.) Vzpomenete si na nějakou vtipnou situaci či hlášku z Plaváčku?

Vtipných situací jsme v Plaváčku zažili opravdu víc než dost. Jedna z takových fajn byla, když jsme s tehdy už většíma děckama (věk cca 14 let) měli za úkol dojít na chatu. Po cestě jsme samozřejmě zabloudili a došli jsme k nějaké jiné chatě a neplánovaně jsme se tak trochu stali „součástí“ jakési Country party (kdo nezažil, nepochopí).

4.) Kdo je vaším životním vzorem?

Nemám svůj vzor, ale v některých věcech bych chtěla být jako mí rodiče.

5.) Co vám v současné době nejvíce chybí?

Momentálně mi hrozně chybí sociální a kulturní život. Byla jsem zvyklá chodit pravidelně do divadla, vídat přátele, chodit do Plaváčku, …

6.) Jak ses dostal/dostala do Plaváčku?

Do Plaváčku jsem se dostala jako asi 9 letá holčička díky církvi (spolupracuje s VOP), do které spolu s rodiči celý život chodím.