Co je to V.O.P.?

V.O.P. je zkratka pro náš Vodácký Oddíl Plaváček. Jeho činnost je založena na křesťanských principech a je zaměřena na vodáckou turistiku, rafting a hlavně jachting.

Cílem je nabídnout dětem zajímavé volnočasové aktivity s takovým programem, který jim ve svém důsledku pomůže vyrůst v samostatné, zodpovědné a zralé osobnosti.

Pravidelné oddílové schůzky se konají každý čtvrtek od 16 hod. v naší klubovně v Sokolovně ve Starém Městě u Frýdku – Místku.

ffff

Na našich schůzkách se učíme tábornickým i vodáckým dovednostem, zpíváme, hrajeme hry  venku i v klubovně a pokaždé se dozvíme i něco nového z Božího slova – Bible.

Víkendové a jiné akce se konají nepravidelně, přibližně jednou za měsíc. Některé se již staly tradicí (Potlach, Zimní plavba, Čvachtání pro přístavní povaleče, Novoroční bašta apod.) Pozvánky s podrobnějšími informacemi najdete vždy v záložce Co se chystá

iii

Vyvrcholením naší každoroční činnosti jsou vodácké tábory, buď týdenní, nebo čtrnáctidenní.

 

One thought on “Co je to V.O.P.?

  1. I got what you intend, thankyou for putting up.Woh I am pleased to find this website through google. „I was walking down the street wearing glasses when the prescription ran out.“ by Steven Wright.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.